Vis enkelt innlegg
Gammel 17-01-24, 09:12   #5
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.956
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Avdeling av et rom med skyvedører

Som flere nevner - du mister ikke veggplass om du bare har "døra til en skyvedørsgarderobe". Den bygger jo mye mindre enn en lettvegg. Ulempen er at den er mindre solid og man får naturligvis omtrent null støydemping ifht en vegg.

Så løsningen i leiligheten på siden til leilighetiparis, hvor vi bodde etpar dager for noen år siden. Hvis du ser på velkomstvideoen under galleri kan du såvidt se skyvedøra. i scenen hvor hun kaster seg på senga ser du skyvedøra i et glimt rett etterpå til venstre, og når hun sitter i den røde sofaen har hun den samme skyvedøra rett bak seg som en hvit "vegg". Det var ellers en knøttliten leilighet, så et ganske smart trekk for å dele funksjoner. Men på mange måter oppleves det fremdeles som at det er samme rommet, så spørs hva man skal ha det til.

[url]https://www.leilighetiparis.com/galleri[/url

Ordentlige skyvedører krever mye mer plass og koster betydelig mer naturligvis. Men da får man også flere kvaliteter av at det er to rom, hvis man har behov for det.

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat