Vis enkelt innlegg
Gammel 20-06-24, 15:17   #1
My
Semiaktiv
 
My sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 30.487
My har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme om
Spørsmål

Lurt å ha med på lange flyreiser

Eldstejenta skal ut på lang feriereise for første gang på egenhånd, hun skal fly til Bangkok, så det er noen timer (direkte fra Helsinki) på fly. I dag har hun spurt om jeg kan være med henne på "essential shopping" før turen. Hun vil kjøpe inn diverse som er lurt å ha på flyreisa, og i tillegg de første dagene etter at hun kommer fram. Hva er det lurt å kjøpe, som vi kanskje ikke tenker på, i tillegg til "vanlige" toalettsaker i reiestørrelse? Hun reiser på mandag, så vi har et par dager til, men tenkte å handle det meste i dag.

Noe det er lurt å ha på flyet, som bør være tilgjengelig i håndbagasjen? Tenker håndkrem, lypsyl, nesespray, halspastiller/tyggis, sovemaske, headset, briller (bruker linser til vanlig) og gode sokker minst må være med inn i flyet. Andre ting?

Andre tips om ting det er lurt å ha med eller tenke på når man reiser til Thailand? De skal bo privat, så jeg regner med alt de trenger er på plass der.

__________________
µ 05 07 07
My er aktiv nå   Svar med sitat