Vis enkelt innlegg
Gammel 29-10-24, 14:17   #14
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 29.950
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Challenge eller galskap? Lage forskjellig middag hver dag ett helt år?

Opprinnelig lagt inn av Magica, her.

Vi kan i alle fall variere mellom 4-5 retter jeg kommer på i farta: vanlig kjøttdeig-taco, kylling-burritos-taco, nachos, enchiladas, chili-con-carne. Men joda, kreativiteten må frem.

to av disse ville dekket opp taco-behovet. Kjøttdeig-taco og kyling-varianten. De andre 45 fredagene (vi har jo noen fredager vi ikke har taco, jul, påske og en del på sommerferietur b.a) ville det nesten vært krise.

vi er nok definitivt for vanedyr.

Seiøst, FOR vanedyr. ALTFOR

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat