Vis enkelt innlegg
Gammel 22-11-24, 18:15   #2
frukt
finner ut av mye
 
frukt sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2013
Innlegg: 25.583
Blogginnlegg: 267
frukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt av
Standard

Sv: Myk og varm parkas

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Ok, jeg har lyst på den fra Twentyfour. Men jeg er nødt å prøve den i butikk. Har særdeles lange armer i forhold til resten av kroppen. Jeg bruker vanligvis ca 38 i yttertøy, men er nå litt tykkere enn jeg pleier å være. Burde jeg gå for 40?

Hvordan er den i størrelsen? Er det en fordel å gå litt opp i størrelse?

Og hvilken farge skal jeg ha? Trives generelt ikke i svart, men elsker mørkeblå. Men nå har jeg hatt mørkeblå dunkåpe i 9 år… Oliven var jo litt fin, men jeg finner den kun til fullpris.

Jeg har også lange armer og kjøper vanligvis str 42 i ytterjakker. Bruker 36/38 ellers.

__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend.
It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this."
~ Nayyirah Waheed ~
frukt er ikke aktiv   Svar med sitat