Vis enkelt innlegg
Gammel 25-11-24, 23:11   #45
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.825
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva ønsker du deg til jul?

Jeg får nå enda færre gaver enn tidligere, så tror jeg skal utstyre ungene med penger og sende de på shopping. Det er lov, ja?

Har ønsket meg tilsvarende salt- og pepperbøsser som jeg flyttet fra og fortsatt savner. Så krysser fingre for uttelling der.

Jeg fikk alltid ordentlig gave av eksen. Oftest noe sportslig som jeg aldri hadde unnet meg selv, men som brukes mye. Egentlig burde jeg kjøpe en sånn gave til meg selv, nå som jeg slipper å kjøpe dyr gave til eksen?

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat