Vis enkelt innlegg
Gammel 04-05-25, 22:04   #3
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.795
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hotell/overnatting i Roma - Har du tips?

Tusen takk for gode forslag, dere!

Mange var allerede fulle eller hadde ikke plass til tre stykker på et rom, men hotellet Lavender foreslo hadde plass til oss og var også godt innenfor budsjett bestilt direkte på nettsiden. Gode tilbakemeldinger har det fått over alt også, både tripadvisor, hotels.com og booking.com.

Nærhet til Metro er i grunnen viktigere enn gangavstand, siden det er mange steder å gå til i Roma. Nå gleder meg meg!

Opprinnelig lagt inn av Lavender, her.

https://www.hoteldesartistes.com/en/

Ligger mellom Termini og ambassade og finans distriktet. Enkel men god standard. Populært, ofte utsolgt. Gode restauranter i nærheten og en Metro stasjon som ikke er Termini. Og busser.

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat