Vis enkelt innlegg
Gammel 19-09-25, 13:05   #60
Lille meg
ihuga feminist
 
Lille meg sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 6.798
Lille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt av
Standard

Sv: Norgespris på strøm?

Opprinnelig lagt inn av frukt, her.

Og jeg har ofte mulighet til å vaske klær og slikt når strømmen er billigst.

Til min store overraskelse gjorde Tallulah i en annen tråd meg oppmerksom på at kostnadene ved å kjøre en runde i vaskemaskinen, selv på 90 grader, er omtrent neglisjerbart. Faktisk er sannsynligvis selve vaskemidlet dyrere!

Opprinnelig lagt inn av frukt, her.

Ifølge Vibb ville jeg spart ca 1500 kr.

Hva er grunnen til at du er usikker på om du vil velge Norgespris? Å velge fastpris er alltid en gambling, men selv tviler jeg på at strømprisene ut 2026, i alle fall i høst- og vintermåneder, kommer til å være lavere enn 50 øre per kWh. Er det noen annen grunn til at man bør tenke seg om to ganger før man velger Norgespris?

__________________
Oss ska verne om livet langs vegen oss går.
Ingen kan hauste der dauden sår.
Blomen ska bløme og graset ska gro,
oss ska ikkje sulke til jorda med blod!
Lille meg er ikke aktiv   Svar med sitat