Tråd: NAV - Arbeid
Vis enkelt innlegg
Gammel 05-09-07, 18:20   #3
Jessica
Pauset
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: for mye skog her... vil ut mot havet
Innlegg: 6.122
Blogginnlegg: 361
Jessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: NAV - Arbeid

Opprinnelig lagt inn av Fruktflua, her.

Sånn er det bare.Det er tåpelig, men lite å gjøre med.
Kjenner en som har opplevd akkurat det samme som deg. Det beste er å slippe å ha noe med NAV å gjøre når det gjelder jobb i det hele tatt.

Jeg visste forresten ikke at det var mulig å være under attføring i seks år?

Jeg fikk kreft da jeg skulle begynne på 3. året. og gikk på cellegift og stråling. Selvom jeg har vært syk så har jeg gått på studiet. Fikk nesten "dødsdom" høsten 2005 og dermed måtte jeg kutte et fag det året, fordi jeg ikke fikk deltatt på studiet i 4 uker. Heldigvis har NAV vært greie og imøtekommende hele veien. Så først måtte jeg gå ett ekstra år siden jeg var på cellegift osv. og ikke kunne ta alle fag det året. Og så denne "dødsdommen" da jeg måtte droppe to eksamener og ett fag det året.

MEN jeg klager ikke..... jeg LEVER!!

Jessica er ikke aktiv   Svar med sitat