Tråd: Nye naboer
Vis enkelt innlegg
Gammel 15-09-07, 12:55   #19
Nooria
Stadig underveis
 
Nooria sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.156
Nooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nye naboer

Vi synes det er veldig hyggelig å hilse på naboene, så det har vi gjort. En del av naboene utgjør sammen med oss et tun og vi har etter hvert begynt å få tradisjoner som felles nyttårsfeiring (veldig greit å slippe å skaffe barnevakt - det er jo umulig den dagen uansett - og likevel kunne være sosiale etter at ungene er lagt), sommerfest, 17. maifeiring og julegløgg.

De andre slår vi av en prat med i ny og ne.

Her er det egentlig vi som er de nyeste naboene, og vi ble tatt veldig godt imot, men det har kanskje sammenheng med at vi er såpass åpne, sosiale og initiativrike som vi er .

Nooria er ikke aktiv   Svar med sitat