Vis enkelt innlegg
Gammel 25-09-07, 16:42   #27
Go\jenta
Mellom barken og veden
 
Go\jenta sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 3.866
Go\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt liktGo\jenta er virkelig godt likt
Standard

Sv: Storforlangende?

I dag kom veslejenta og jeg litt sent til barnehagen, og måtte gå etter gruppa til en lekeplass i nærheten, da de hadde gått på tur.

Hun hadde på regntøy, men sydvesten lå i sekken. Hun hadde på seg en tynn Reimalue da vi ankom, da det var oppholdsvær en stund da. Sekken ble liggende i vogna da jeg gikk derifra, og jeg glemte å nevne at sydvesten lå øverst i sekken....med det resultat at jenta ble klissvåt i hodet sitt da det begynte å styrtregne litt senere.

Jeg skjønner nå at jeg må si veldig tydelig fra om sånne ting, og ikke regne med at de finner på å sjekke sekken......!

Min konklusjon er at man tydeligvis ikke kan regne med at de sjekker sekker for manglende utstyr og tøy...........

__________________
Snuppene mine født -99 -02 og -05
Go\jenta er ikke aktiv   Svar med sitat