Vis enkelt innlegg
Gammel 08-10-07, 22:02   #7
rajraj
*_*
 
rajraj sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Kjellerlemmen
Innlegg: 5.659
Blogginnlegg: 115
rajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Koselig sted å spise i Oslo for venninnegjeng?

Yaya's i Munkedamsveien ved Aker Brygge er litt anderledes, uformelt og ganske så koselig. Det er innredet som en thailandsk beach-resturant og serverer god thaimat til en rimelig penge.
Før man setter seg for å spise er det anledning til å ta en drink i baren, som selvsagt også er innredet på thai vis.
Hver time "går" lyset og det kommer et skybrudd ala moonson (uten regn da). Kanskje litt harry, men passer bra på jentekveld.

__________________
2007 2010

rajraj er ikke aktiv   Svar med sitat