Vis enkelt innlegg
Gammel 15-10-07, 20:34   #8
jane
Har ikke tittel
 
jane sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 2.988
jane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de flestejane er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Jeg innrømmer det - jeg får litt hetta av en del mammaer

Opprinnelig lagt inn av sjuggerpløm, her.

Jeg tror ikke hun mener at man skal rope til barna sine hele tiden. DEt hun mener slik jeg tolker det, er at disse mammaene aldri viser at de blir sinte, at de aldri hever stemmen overfor barna sine i situasjoner der det er ganske naturlig osv.
Jeg kan i hvert fall fortelle at jeg IKKE er en sånn mamma. Jeg BRØLER til og med av og til. Skikkelig pedagog_empatisk_supermamma!!
Hadde jeg snakket til sønnen min med silkestemme tror jeg faktisk han hadde blitt skikkelig skeptisk.

Jeg skjønte at hun mente at man ikke skal rope hele tiden.

Jeg bare synes det er litt rart at man må brøle og kjefte for å vise ugnene sine at man er sint. Jeg klarer det helt fint ved å snakke strengt og bestemt.

jane er ikke aktiv   Svar med sitat