Vis enkelt innlegg
Gammel 21-10-06, 19:16   #13
Ole Brumm
er her
 
Ole Brumm sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Hundremeterskogen
Innlegg: 9.414
Blogginnlegg: 222
Ole Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Våtromsnormen? Hva er kriteriene?

Opprinnelig lagt inn av Veronal, her.

Hvis jeg skulle gjort noe på badet selv så ville jeg fått fagfolk m/våtromspapirene i orden til å gjør alt grunnarbeider (dvs. alt frem til og med membran) og så ville jeg lagt fliser selv. Ikke fordi det er vanskelig å legge membran, men fordi da ville jeg følt meg trygg på at jeg hadde alt mitt (og fortrinnsvis badet) på det tørre.

Det er jo mulig å lage hull på membranen mens man flislegger. Ville ikke følt meg 100% på dette badet dersom jeg var kjøper.

Vi pusset opp badet, eller vi betalte for at det ble gjordt.
Når vi pusset opp vaskerommet gjorde vi alt selv (med hjelp fra min far), vi følgte normen, men har jo ingen dokumentasjon på det da.

__________________
Ole Brumm
-04, -08, -11, -14
Ole Brumm er ikke aktiv   Svar med sitat