Vis enkelt innlegg
Gammel 11-11-07, 23:02   #34
Maz
Pauset
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Barteby
Innlegg: 7.430
Maz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva syns dere det er ok å "tvinge" barna til?

Medisin og tannpuss definitivt. Men jeg har også kledd på henne og tatt henne under armen når hun ikke har villet være med hjem.

Jeg er raus med belønninger og premier, og prøver å unngå rene bestikkelser.

Hårklipp kan jeg forstå i ekstreme tilfeller blir nødvendig, om det er massive floker på et barn som nekter å børste håret. Heldigvis har vi sluppet det.

Selv om hun aldri har protestert hylskrikende har jeg holdt henne på fanget osv i situasjoner der hun helst ville springe.

Maz er ikke aktiv   Svar med sitat