Vis enkelt innlegg
Gammel 16-11-07, 14:10   #1
Pelikan
Tåler regn
 
Pelikan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Home, but not alone
Innlegg: 5.045
Blogginnlegg: 24
Pelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvordan kler du deg hjemme?

Opprinnelig lagt inn av Nabbe, her.

Det er jo da jeg kler meg pent, ordner håret og kanskje slenger på meg litt sminke, når jeg vet at jeg slipper gå utenfor døren. Da hadde jo alt vært bortkastet, om jeg skulle ut.




Selv er jeg litt slappere med å ordne og pynte meg hjemme enn når jeg skal ut. Mannen er motsatt. Det er fordi han går i kjeledress hver dag i jobben.
Egentlig var det jo hjemme at man skulle ordnet seg mest, men det er litt deilig å daffe rundt i en behagelig kosedress, og det hadde ikke helt gjort seg på jobb (selv om det avogtil er fristende )

Pelikan er ikke aktiv   Svar med sitat