Vis enkelt innlegg
Gammel 03-01-08, 18:29   #9
Fersken
Tatt på
 
Fersken sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Hvor: Andre etasje
Innlegg: 8.709
Blogginnlegg: 127
Fersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de flesteFersken er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Roter du i klesbuikker?

Gjør som det store flertallet her, enten henger jeg klærne på plass, evt. matvarer i riktig hylle, eller henger på stativet utenfor prøverommene.

En ting som irriterer meg like mye som "gjenglemte" klær på prøverommene, er store støvdotter i nevnte rom. Er helt utrolig hvor mange og store "hybelelefanter" jeg har sett, til og med på såkalte finere klesbutikker.

__________________
Pie (2007) og Gut (2010)
Fersken er ikke aktiv   Svar med sitat