Tråd: Jentetur
Vis enkelt innlegg
Gammel 05-01-08, 17:19   #2
Aminta
ƒœß†˙*∂ü*∂醆é?
 
Aminta sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2007
Innlegg: 5.905
Aminta er virkelig godt liktAminta er virkelig godt liktAminta er virkelig godt liktAminta er virkelig godt liktAminta er virkelig godt liktAminta er virkelig godt liktAminta er virkelig godt liktAminta er virkelig godt liktAminta er virkelig godt likt
Standard

Re: Jentetur

Tivoli, bare for lysenes skyld om kvelden når det er mørkt.
Ta pariserhjulet og se utover hele tivoli med alle lysene, og enda lenger, vakkert! (men må være mørkt ja)
Og Wallmans, et dinnershow på Wallmans. Jeg trodde det var litt sånn middels sangere og dansere og litt harry, middelmådig osv.
Men det var så bra! Showet er rått, danserne er veldig flinke, og noen er helt fantastiske, sangerne er dyktige, og noen får man helt ståpels av fordi de er helt fantastiske!
Og oppå det hele er maten rågod! Det hadde jeg heller ikke trodd.
Men det var virkelig ukens høydepunkt når jeg var på tur dit med noen venner rett før jul. Og det synes vi alle.

__________________
"Natten her, er ikke bare et stjernevær.
Den er summen av livet og alt som er!" (-André Bjerke.)


Aminta er ikke aktiv   Svar med sitat