Vis enkelt innlegg
Gammel 01-02-08, 11:16   #5
trøtt
ekstremt trøtt
 
trøtt sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 10.854
Blogginnlegg: 32
trøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Laktosefrie muffins (eller andre kaker)

Toro og møllerens er kjekke. Uten melk begge to.

Melka kan du fint bytte ut med juice, blir veldig bra. Bruk hvilken som helst oppskrift som det er vanlig melk i. Laktoseredusert melk fungerer også veldig bra. Havremelk er mye bedre enn soyamelk og rismelk i bakverk.

__________________
Selv om hjemmet er stedet der du kan slappe av og være deg selv, betyr ikke det at du kan misbruke kjærligheten og hengivenheten andre familiemedlemmer føler for deg.
trøtt er ikke aktiv   Svar med sitat