Tråd: Løk-hakker
Vis enkelt innlegg
Gammel 02-11-06, 10:40   #7
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.916
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Løk-hakker

Jeg har tupperware sin løk kutter og den som er litt større.. Løk kutteren er GENIAL! Bruker den nesten hver dag.. skreller løken og kutten den i 4 og så bare vrir man noen ganger.. til og med gubben klarer å lage så små biter at jeg spiser det.. når vi har hotdog eller taco e.l setter jeg løken på bordet etter jeg har tatt av lokket og ut kniven.

Den er så liten at man kan kutte en halv løk. selv om den egner seg best til en hel.

den store deimot.. da må man ha en del løk vil jeg tro.. bruker den til pannekake røre jeg har ikke handmikser så jeg bruker den som det.. Fikk den som takke gave sist jeg hadde party.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat