Vis enkelt innlegg
Gammel 02-11-06, 13:51   #3
SpetakkelRandi
Møllspist fletthurpe
 
SpetakkelRandi sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Storybrooke
Innlegg: 9.985
Blogginnlegg: 16
SpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt avSpetakkelRandi har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva har skjedd med huden min?

Opprinnelig lagt inn av Kirsebær, her.

Hei Snuppa

Jeg kan ikke komme med noen gode råd, jeg ville bare slenge meg på denne tråden.

Jeg har slitt med tørr hud i ansiktet før, nå gjør jeg ikke det lenger, men resten av kroppen blir knusktørr når kulden kommer. Irriterende.

(Hos meg hjalp det å slutte å bruke renseprodukter i ansiktet. Nå vasker jeg ansiktet med vann og Dr.greves babysåpe, og smører med en helt enkel ansiktskrem fra Intensive Care.)

Kanskje jeg skal prøve meg på noe så enkelt..

__________________
2003-2008


SpetakkelRandi er ikke aktiv   Svar med sitat