Vis enkelt innlegg
Gammel 07-03-08, 20:32   #1
Mikkeline
Flax
 
Mikkeline sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 5.790
Mikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner til
Standard

Samvær når foreldrene bor i hver sin by

Det finnes jo selvsagt ingen "regler" eller fasit, men hva er deres erfaring på hyppighet av samvær når foreldrene bor på hver sin kant av landet Vestlandet / Østlandet f.eks.

Når begynte barna å fly alene?
Hva gjør man når barnet begynner å få aktiviteter i helgene som de ønsker å delta på?

Har en venninne som er på vei inn i et slikt scenario, og er litt spent på hvordan hverdagen er for barn som har foreldre som bor i forskjellige byer.

Alle gode råd, tips og erfaringer taes imot med takk!

__________________
03 06 09
Mikkeline er ikke aktiv   Svar med sitat