Vis enkelt innlegg
Gammel 04-05-08, 18:59   #3
Dali
Glad
 
Dali sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 5.025
Blogginnlegg: 33
Dali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Olje terasse nå?

Opprinnelig lagt inn av Mikkeline, her.

Hvorfor funker det dårlig å rulle? Vi bruker alltid rulle med lang stang på. Det sparer ryggen, og det går relativt kvikt.

Oljen var litt tykk, og med sterk farge. Kunne se tydelige merker etter rullen. Med den andre, gyldne billigoljen fra Plantasjen gikk det bedre å rulle, den var helt tyntflytende. Mulig vi tar ett strøk med rull og ett med pensel etterpå?

__________________
Eldsteturbo 06, lilleturbo 08, og sisteturbo september 11.
Dali er ikke aktiv   Svar med sitat