Vis enkelt innlegg
Gammel 15-05-08, 09:03   #47
pippimamma
Bør lage seg en tittel selv
 
pippimamma sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Østlandet
Innlegg: 2.500
pippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Har du byttet etternavn i voksen alder?

Jeg byttet etternavn i første ekteskap, tok tilbake mitt etternavn da jeg skilte meg og beholdt det da jeg giftet meg med nåværende mann. Det er kun de to eldste barna som har samme etternavn i familien, en kombinasjon av mitt og eksens. Alle tre har mitt som mellomnavn. Jeg har ikke noe forhold til etternavn som gjør at det blir problematisk. Kan hende postmannen syns det er litt frustrerende, men det får bli hans problem.

Facebook er jeg ikke på og vil gamle klassekamerater ha kontakt med meg, så må de prøve "gamlemetoden" med telefon (eller brev).

pippimamma er ikke aktiv   Svar med sitat