Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Julefilmer for hele familien

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-12-10, 13:29   #1
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.720
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Julefilmer for hele familien

I år har jeg tenkt å starte ny tradisjon - filmkveld med julefilmer første juledag. Jeg trenger tips til filmer som kan passe hele familien, og gjerne en film som bare passer de voksne og eldste etter at minsten har lagt seg. Minsten er 4, og følger ikke veldig med på filmer, og eldste er 8 og kan godt se de fleste filmer med 10-års-grense.

Jeg tenker Home Alone (men den har jo eldste sett hundre ganger), Muppets Christmas Carol, også kommer jeg ikke helt lenger. Det kan godt være filmer på engelsk, de er tospråklige så de trenger ikke lese teksten. Noen som har noen tips?

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no