Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gave til en i USA

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-09-12, 21:48   #1
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 52.550
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Gave til en i USA

En venninne i USA er gravid og venter jente rundt juletider. Jeg har lyst å sende en gave når babyen er født. Er det ting man ikke har lov å sende til USA? Jeg husker jeg leste en slik liste en gang nemlig og ble overrasket over noen ting man ikke kunne sende. Noen som vet om babyklær er på den listen?

Hva ville dere sendt til en som får baby der? Kanskje noe norsk? Hun bor i Seattle, så de har litt like årstider som oss (men ofte ikke like kalde, tror ull utgår, de går jo ikke tur på samme måten som oss).

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no