|
Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
![]() |
#1 |
Unik
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 16.510
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Restaurant i OsloVi skal ut og spise med noen venner. Jeg har totalt mistet oversikten over ok steder å gå. I våres var vi på Klosteret. Gjerne et sted med flere retter og god vin. Ikke for høy musikk, ikke ren sushi eller fiskerestaurant.
__________________
07 og 10 |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Glad i frukt
Medlem siden: Jun 2009
Innlegg: 907
![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Restaurant i OsloOscarsgate eller Palace grill. Kan være vanskelig å få bord da.
__________________
tvillingbror og tvillingsøster - 2007 |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
kamerat
|
![]() Sv: Restaurant i OsloJeg har ikke vært der selv, men alle sier pene ting om Cru. Arakataka har aldri skuffet meg. Om du vil opp på Oscarsgate-nivået er Ylajali helt fantastisk for tida.
__________________
Prima (0503) et Secunda (0505) “Do you find it easy to get drunk on words?" "So easy that, to tell you the truth, I am seldom perfectly sober.” (Dorothy L. Sayers, Gaudy Night) |
![]() |
![]() |
![]() |
Trådverktøy | |
Visningsmåter | |
|
|