Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Nattlige uttalelser skal tillegges vekt?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-10-09, 21:27   #1
Bobbelur
...we have cookies
 
Bobbelur sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 2.643
Blogginnlegg: 191
Bobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Nattlige uttalelser skal tillegges vekt?

I en prat på sengekanten - eller mer korrekt i senga og under dyna - mellom min ektefelle og meg måtte jeg bare slenge ut til han at hadde altså bare tatt meg for kroppen sin skyld. Og den utspekulerte slasken kjapt svarer at "Jah, for du var jo ikke så dum at jeg ble avtent!"
Er det da man blir fornærmet og furten, eller skal man skoggerle og komme med et smart svar tilbake?

Jeg hadde ingen smarte svar, men jeg ble ikke fornærmt heller... Jeg knakk sammen.

Bobbelur er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no