Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvordan kommer jeg til den høye veggen midt i trappa?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-05-10, 20:09   #1
Mei
Har fått viljen sin
 
Mei sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.606
Blogginnlegg: 397
Mei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtid
Standard

Hvordan kommer jeg til den høye veggen midt i trappa?

Jeg har en stige-utfordring, som det sikkert (og forhåpentligvis) finnes en enkel og smart løsning på. Jeg trenger å nå en vegg og et vindu som befinner seg i trappeoppgangen til loftsstua. Trappa svinger seg rundt (les: ingen avsats) så jeg klarer ikke se for meg at jeg bare kan sette en stige der. Veggene er i tillegg av gips, og jeg har hørt at noen mener en stige mot en gipsvegg kan ende med stort hull i veggen.

En annen ting er at vi bare har en "utestige" til disposisjon akkurat nå. Dersom vi må kjøpe en innestige på grunn av denne fryktelig-lite-tilgjengelige veggen i trappa, gjør vi det, men da håper jeg det finnes noen som tar lite plass. Kan man velge hvor lange teleskopstigene skal bli? Altså bare trekke dem ut til ønsket lengde?

Erfaringer, tips eller forslag?

Mei er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no