Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Naturtro kunstige planter?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-01-12, 11:16   #1
Mrs. S
Bør lage seg en tittel selv
 
Mrs. S sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2011
Innlegg: 1.648
Mrs. S imponerer mange og er sikkert smartMrs. S imponerer mange og er sikkert smartMrs. S imponerer mange og er sikkert smartMrs. S imponerer mange og er sikkert smartMrs. S imponerer mange og er sikkert smartMrs. S imponerer mange og er sikkert smartMrs. S imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Naturtro kunstige planter?

Jeg har et vindu hvor alt dør. Det er panelovn under, som må stå på full effekt om vinteren. Det "koker" plantene. En sukkulent overlever såvidt, men jeg er ikke så begeistret for sukkulenter og kaktus.

Nå har jeg tatt bort julepynten og de pjuskete julestjernene, og vinduet ser tomt og trist ut.

Jeg har sett på "Fejka" fra Ikea. De er ok, men har dere sett noen enda bedre? Vinduet er stort, så jeg kan ha litt høye planter i det. Oliventrær på stamme, eller eføy på bøyle? Og som ser ekte ut.

PS: Vet dere av en butikk i Trondheim? Jeg kan ikke reise til Oslo for å handle. Skal jeg kjøpe på internett, må jeg vite at det ser bra ut. Vanskelig å dømme fra et bilde.

Mrs. S er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no