Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Gulv til kjøkken

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-03-12, 09:24   #1
Christa
Bør lage seg en tittel selv
 
Christa sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 3.169
Christa er virkelig godt liktChrista er virkelig godt liktChrista er virkelig godt liktChrista er virkelig godt liktChrista er virkelig godt liktChrista er virkelig godt liktChrista er virkelig godt liktChrista er virkelig godt liktChrista er virkelig godt likt
Standard

Gulv til kjøkken

Vi må skifte gulv på kjøkkenet grunnet vannskade og fukt.
Nå er det eikparkett som går i ett fra kjøkkene ut i stuen. Det er ingen terskel mellom, alt er bare et eneste stort gulv. Vi har ikke dør mellom, bare en døråpning.

Vi ønsker oss ikke fliser. Og det er neppe pent å legge et nytt parkettgulv da vi ikke finner et helt likt.

Så hva finnes det av fine, praktiske kjøkkengulv? Og hvordan får man til en fin overgang mellom et nytt kjøkkengulv og det gamle i stua?

Christa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no