Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

Vil lage en kurv/pose til en gave, men trenger idèhjelp

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-09-12, 18:59   #1
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.142
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Vil lage en kurv/pose til en gave, men trenger idèhjelp

Jeg skal gi bort en gave bestående av lokal ost, spekepølse, smør, lefser og diverse annen mat. Denne gaven bør jo ligge i noe. Det ser så stusselig ut å bare pakke det inn, synes jeg. Jeg har lyst til å lage en kurv eller noe sånt selv. Jeg er ganske god til å sy og jeg kan strikke og hekle, men jeg har ingen ideer eller oppskrifter. Har noen et forslag til meg? Kurven trenger ikke være veldig stor, men litt større enn f.eks. Stelton brødposer (jeg har testet med den i dag, men den var bittelitt for liten).

Gaven er til en mann. Han har hytte og jeg ser for meg noe som kan gjenbrukes på hytta hans senere. F.eks. en kurv/pose til å servere brød, boller osv i, eller til å oppbevare ting i.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 08-09-12, 19:06   #2
Frøydis
stoffavhengig
 
Frøydis sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 7.075
Frøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de flesteFrøydis er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Vil lage en kurv/pose til en gave, men trenger idèhjelp

Her er en oppskrift.

__________________
jan '09 og nov '11
Frøydis er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no