|
Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
![]() |
#1 |
Bør lage seg en tittel selv
|
![]() Snapchat for nybegynnereAltså... Jeg har fått meg snap. Og sender uhemmet snapper til alle jeg kjenner. Og kommenterer på andre sone storier og i det hele tatt føler jeg er like klønete der som salig tante Borgny hadde vært på facebook. Så ... Hva er innafor og hva er helt fjernt? Hjelp.
__________________
02 10 |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Pauset
|
![]() Sv: Snapchat for nybegynnere
Neida. |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Halloen!
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Snapchat for nybegynnereJeg vil påstå at det er mer vanlig å ikke kommentere enn å kommentere på snap. |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
fri
|
![]() Sv: Snapchat for nybegynnereMin erfaring er at det er vanligere å kommentere på direkte-snaper enn på story-snaper. Men jeg har en venninne som ikke er veldig nær, som stadig vekk kommenterer på story-snapene mine også, og det er bare veldig koselig. |
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
Introvert textrovert
|
![]() Sv: Snapchat for nybegynnereNoen chatter jeg med, andre bare åpner jeg og veldig mange åpner jeg ikke storyene til så ofte. Det kommer an på tid og gidd. Jeg svarer aldri på stories.
__________________
Guttene 02 og 05. On n'aime que ce qu'on ne possède pas tout entier. |
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
Halloen!
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Snapchat for nybegynnere
Jeg klikker i vinkel om noen kommenterer hundetrusen min. |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 |
Tittel og tittel....
|
![]() Sv: Snapchat for nybegynnereJeg varierer litt på om jeg svarer eller ei. Jeg har en kompis som forventer svar uansett så han får det. Så er det en til jeg alltid svarer. Ellers så kommenterer jeg når jeg har lyst. Om jeg f.eks syns et bilde er veldig fint så kommenterer jeg gjerne.
__________________
Nå også med avatar ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#15 |
koko
|
![]() Sv: Snapchat for nybegynnereJeg har vært happy go lucky og sendt snap i hytt og vær når jeg har hatt lyst til det. Ble litt overrasket da noen venner snakket om at de finner det irriterende når folk sende vanlig snap i stedet for å legge ut på mystory siden de får varsler ved direkte snap. Alt man skal ta hensyn til her i verden. (Jeg for min del har slått av varsler for både snap og annet.) Jeg sender snap når jeg vil og kommenterer når jeg vil samt lar mine venner kommentere når de vil. Håper det er sosialt akseptert.
__________________
Dårlige vitser har også livets rett. |
![]() |
![]() |
![]() |
#16 |
Audacious
|
![]() Sv: Snapchat for nybegynnereJeg forholder meg ikke til mystory, bare direktesnaps. Så hvis vennene mine skulle klaget over å få direktesnaps så tror jeg løsningen måtte være å fjerne meg på snapchat.
__________________
2001&2005 |
![]() |
![]() |
![]() |
#19 |
Dig for victory!
|
![]() Sv: Snapchat for nybegynnere
Jeg skulle ikke ha Snapchat, fordi jeg egentlig synes det er nok med andre sosiale medier, men kapitulerte (vi bruker det på jobb, og det er greit å ha litt peil på hva elevene driver med). For min del er bruken av de tre forskjellig. Jeg har helt slutta å dele bilder på Facebook, jeg orker ikke styre med begrensa lister og sånt. Facebook brukes til å følge med på store trekk i folks liv, pluss nyheter, politikk og hva som rører seg i verden. På Instagram har jeg en lukka hverdagslivkonto og en åpen vise-fram-hobby-konto. Snap er for fjas, kjapp småprat og litt mer private hverdagslivbilder - det fine med dem er jo at de forsvinner etter kort tid. Bestemor får bilder av lekselesende barnebarn og unger som prater tøys, og så kan jeg plage bare de nærmeste med bilder av middagen og klesvasken og generell gjørme i livet. Eller sjokolade.
__________________
"These books gave Matilda a hopeful and comforting message: You are not alone."
— Roald Dahl, Matilda |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|