Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Voks eller polish til gummigulv?

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-08-09, 18:59   #1
morgana
På vent....
 
morgana sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: På bygda!
Innlegg: 1.985
morgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt likt
Standard

Voks eller polish til gummigulv?

Vi har lagt gummigulv på et rom og har blitt anbefalt sette det inn med voks eller polish før det taes i bruk. Vanlig voks duger ikke, da kan det krakelere....Noen andre som har gummigulv og som kan forelle hva de bruker og hvor de har fått kjøpt det?

Gir snart opp her, har ringt rundt og dratt innom alle tenkelige butikker som kan ha dette uten resultat

morgana er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no