Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Ventilasjonsluker og mange kuldegrader

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-02-10, 10:11   #1
Avatar
Nå også i farger
 
Avatar sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 13.978
Avatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtid
Spørsmål

Ventilasjonsluker og mange kuldegrader

Jeg har lært at det er viktig at hus har god ventilasjon i form av ventilajsonsluker etc. Her i huset har vi gode gammeldagse luker og sånn ventilasjonskanaler (heter det det?) på alle vinduene.

Nå som det er 15-20 minusgrader har jeg lukket luka i stua, da det trekker veldig kald luft. Kjente i tillegg nå at det siver ISKALD luft fra disse "kanalene" på vinduene og lukket disse også.

Men, er det ok? Ok for en kort periode med veldig kulde?

Hva gjør du?

Avatar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no