Lekelandbursdag - del 46
Dette er vel strengt talt en spinnoff.
Jeg er på noen ting en skikkelig pingle. Jeg må bare innrømme at jeg synes det høres skikkelig skummelt ut å arrangere bursdag på et lekeland.
Jeg føler at jeg har ansvar for alle gjestene som er i bursdagen. Foreldrene er jo ofte ikke der. Hva om de skader seg? Hva om de blir utsatt for ekkel oppførsel fra unger vi ikke kjenner? Hva om de oppfører seg stygt mot andre og vi ikke er der for å rydde opp?
Er det bare jeg som synes det er vanskelig?
Snuppa er ekstremt veslevoksen og mente hun var for stor for lekelandbursdag nå (hun ble 7 forrige uke), og det var med lettelse at jeg inviterte jentene i klassen på kinobursdag. Vi hadde nemlig ikke anledning til å ha bursdagen hjemme i år. Men om litt over et halvt år blir knerten 5, og han er veldig klar over at ønsket om lekelandbursdag er veldig stort. Jeg gruer meg allerede.
__________________
Snuppa 05, Knerten 07
|