Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvordan åpner dere julegavene?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-11-06, 10:12   #1
DM
Live and let live
 
DM sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 19.119
Blogginnlegg: 86
DM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Hvordan åpner dere julegavene?

Noen åpner alle på en gang, og andre åpner en og en.

Vi pleier å åpne en og en. Vi har en pakkeutdeler som deler ut og leser høyt hvem pakken er til og fra, og så følger alle med på hva vedkommende får før vi går videre til nestemann.

Også mener jeg å huske at poden har fått lov å åpne en pakke en gang på formiddagen. Når vi skal feire for oss selv, så frister det å åpne på første juledag, for da har ungen(e) hele dagen til å leke med gavene sine, og må ikke i seng når de har sett hva de har fått. Men foreløpig feirer vi annethvert år hos min bror med mine foreldre, og annethvert år hos svigermor med noen av mannens søsken.

DM er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no