|
Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
![]() |
#1 |
Muligens verdt å vente på
|
![]() Artig for unga på GrünerløkkaVi skal en tur til Oslo til helga, og har lyst til å rusle litt rundt med ungene. Har ikke veldig lyst til å deise ned midt på Karl Johan.
__________________
skatten 02, rusket 04, pøbelen 05, punktum 08 |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Bookhouse girl
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: Oslo
Innlegg: 483
![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Artig for unga på GrünerløkkaLunsjen er det nok like greit å ta på Mathallen, de har så veldig mye godt å velge i. Det er fint å spasere oppover Akerselva derfra, etterhvert kommer man til Hønse-Lovisas hus der det ofte er utstillinger. Eller man kan gå opp Telthusbakken som er Oslos kanskje koseligste gatestump, og så er man plutselig ikke langt unna Sankthanshaugen. Går du østover over Grünerløkka kommer du til Serieteket der det også ofte skjer ting, eller man kan gå litt nordøstover og ende på Ringen Kino. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
50 & somewhat fab
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Nordpå
Innlegg: 15.213
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Artig for unga på GrünerløkkaPopsenteret ligger ikke så langt fra Mathallen, mener jeg å huske. Ungene mine likte det godt.
__________________
2001 og 2001 |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
navnet sjemmer ingen
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.327
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Artig for unga på GrünerløkkaMine liker pannekakesjappa ved Granit. Mor liker Granit. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|