Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Karpe Diems nye låter

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-11-15, 21:35   #1
Pelle
Unik
 
Pelle sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 16.564
Pelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtid
Standard

Karpe Diems nye låter

Hva synes folk om de nye låtene til Karpe diem?

Jeg har hørt dem en del ganger nå, og liker vel Hvite menn som pusher 50 og Lett å være rebell i kjellerleiligheten din best. Au pair sa meg ikke like mye.

Det blir dog litt kjipere å synge høyt "Alle skal bli knulla" sammen med barna i bilen, kjenner jeg på meg. Uten at jeg av den grunn tenker de bør sensurere seg. Jeg synes det er forfriskende med folk som har mening i tekstene sine, men skulle gjerne hatt en skikkelig dybdeanalyse av enkelte setninger, hehe. Og hvordan blir det å synge Montebello-neger i bilen med mine barns venner med afrikanske foreldre - er det innafor, liksom?

Også gleder jeg meg til Sentrum scene til våren!!!!!

https://youtu.be/NQgj8iZfxvI

https://youtu.be/0f1E7Qnm_Sc

https://youtu.be/jPHOi6EyRgU

__________________
07 og 10
Pelle er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no