Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Kasias krimskrams

Hjelp til påskenøtt!

Kasias krimskrams Lenker, tester, vitser og andre kuriositeter

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-03-08, 12:13   #1
Pingis
Kald på føttene
 
Pingis sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 4.980
Blogginnlegg: 121
Pingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de fleste
Standard

Hjelp til påskenøtt!

Den store familieaktiviteten i påska er Påskereisen. Men nå står vi veldig fast på et spørsmål, noen som har lyst til å hjelpe oss?

En president og en kandidat kommer fra denne byen, de har begge mer enn ti års erfaring i samme jobb. Mange kjenner Kate som kommer fra et sykehus med byens navn. Den første av fem berømte marsjer ble skrevet til en kroning og er en slags nesten-nasjonalsang som også brukes i norske private festlige anledninger, ofte med ballonger. Bynavnet finnes i tittelen, og det forekommer i tittelen til den fjerde av seks berømte filmer som alle har samme åpningslinje og er laget av en filmskaper med et etternavn likt navnet på en lege som skrev både sitt eget glade budskap og en beretning om andres gjerninger.

Pingis er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no