Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Tips til kunstutstilling i barnehagen?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-01-09, 12:54   #1
Knerten
lykkelig
 
Knerten sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2007
Innlegg: 2.411
Blogginnlegg: 43
Knerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Tips til kunstutstilling i barnehagen?

Jeg meldte meg som representant for yngstesnuppens avdeling i kunstgruppen. Dvs at vi fire skal, sammen med barnehagen, arrangere en kunstutstilling der barnas kunstverk skal selges.
I kveld er første møte i gruppen. Jeg skulle gjerne kommet med noen gode ideer på hva barna kan lage. Gjerne noe utover det vanlige; malerier og tegninger.

I fjor kjørte de på med malerier, tegninger og noen gipsfigurer barna hadde laget. Det hadde vært hyggelig med noe mer i år. Jeg synes det var litt lite i fjor egentlig.

Kan man selge perlefigurer? Hamaperle figurer altså.
Hva med perlekjeder?

Er det noen som har andre ideer?

Knerten er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no