Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Sparkling og maling av vegg

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-07-09, 00:34   #1
Silence
٩(●̮̮̃●̃)۶ ٩(●̮̮̃●̃)۶
 
Silence sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.639
Silence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sparkling og maling av vegg

Jeg holder på å male i nyhuset, og har sparklet og pusset skjøtene mellom veggplatene flere ganger. Alt kjennes bra ut, men når jeg maler, så blir det "sprekk" der hvor skjøten går. Ikke så mye, men sånn at man kan se hvor hver plate er. (Noen vegger har blitt bra, f.eks veggen bak kjøkkeninnredninga. )

Så er spørsmålet: I stua må jeg få bort de synlige skjøtene. Jeg har malt et strøk (lys) Lady Easy Clean på veggene der, hva kan jeg da sparkle med? Helst noe tyntflytende.

Jeg er rimelig nybegynner på dette med sparkling, pussing og maling

Silence er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no