Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Det hjelper å klage til leverandør

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-09-09, 13:45   #1
Left
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Det hjelper å klage til leverandør

Jeg kjøpte for en tid tilbake en pakke med ferdig oppskåret Synnøve Finden ekstra lett gulost i skiver.
Osten er kjempegod, men jeg bannet hver gang jeg skulle ha ost, for omtrent umulig å få skivene fra hverandre.

Sendte derfor en mail til SF og lurte på om de ikke kunne vurdere å begynne med mellomleggspapir, slik de har på brunosten i skiver.

Fikk ganske raskt to utbetalingslapper på 100,- hver seg - det ser jeg antakelig er feil, for skulle sikkert bare hatt en.

Så et par uker etterpå fikk jeg brev i posten, om at de hadde tatt klagen min til etteretning, og skulle begynne med skilleark

Den osten er kjempegod, og med lite fett, så jeg ble glad ja.

Det nytter å klage

  Svar med sitat
Gammel 25-09-09, 14:00   #2
Misteri
Opp og ned
 
Misteri sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.767
Blogginnlegg: 407
Misteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt av
Standard

Sv: Det hjelper å klage til leverandør

Flinke jente! Har også irritert meg grønn over den osten, men syns også den er veldig god så jeg sloss nå med de skivene jeg da.

Godt å høre de gjør noe med det.

__________________
Misteri er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 25-09-09, 14:02   #3
Irma
Ekvilist
 
Irma sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.117
Blogginnlegg: 25
Irma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Det hjelper å klage til leverandør

Så bra!

Jeg har god erfaring med Tine på den fronten. Eller god og god. Jeg klaget på at Yoghurten "Vanilje mild og lett" stadig var vannete i konsistensen. Fikk en utbetalingsblankett, men så gikk det kort tid og yoghurten ble fjernet fra markedet. Den besteste yoghurten.

__________________
Poden 2005 og Pjokken 2008
Irma er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 25-09-09, 15:01   #4
Maki
Erfaren
 
Maki sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 864
Maki er populærMaki er populærMaki er populærMaki er populær
Standard

Sv: Det hjelper å klage til leverandør

Jøss, så bra da. Godt å høre at klage hjelper.

Maki er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 25-09-09, 15:03   #5
Ema
Bør lage seg en tittel selv
 
Ema sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2007
Innlegg: 1.663
Ema er populærEma er populærEma er populærEma er populærEma er populær
Standard

Sv: Det hjelper å klage til leverandør

Så bra at du klagde, dette har irritert meg også! Ser frem til de nye pakningene.

Ema er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no