|
Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
Bør lage seg en tittel selv
|
![]() Langt spisebord med plass til 4 på hver sideJeg ser etter (moderne) spisebord som må ha plass til minst 10 uten eventuelle klaffer. Jeg liker for eksempel IKEA Ypperlig(Hay) bordet, men det har bare plass til 3 på hver langside. Pris er et poeng her, har dessverre ikke Skovbybudsjett selv om det ellers hadde vært førstevalget. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Ute av drift
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.714
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Langt spisebord med plass til 4 på hver side60 cm per person, men hvordan beina er plassert spiller også inn på hva som er praktisk mulig.
__________________
05 og 07 |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Ser lyst på livet
|
![]() Sv: Langt spisebord med plass til 4 på hver side
Har du sjekket finn.no? |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Earthling
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Oslo
Innlegg: 5.107
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Langt spisebord med plass til 4 på hver sideVi har DT18-spisebordet fra Bolia, kjøpt for 6 år siden. Sannsynligvis kjøpt på tilbud fordi bordet er mye dyrere nå. Vi kjøpte med tre ileggsplater, men den 3. er sjelden i bruk. Med to plater i, sitter 4 på hver side ganske romslig, men det går også med bare én plate i. |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
#IsItOctoberYet?!
Medlem siden: Mar 2012
Innlegg: 13.388
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Langt spisebord med plass til 4 på hver sideDa må du ha et bord som er minst 250 cm langt (og sjekk benplassering).
__________________
For every shadow, no matter how deep, is threatened by morning light.
Isabel/Izzi Creo |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|