|
|||||||
| Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre. |
| Se resultatene: Ødelegger tøymykner klærne? | |||
| Ja! Fysj og fy. |
|
19 | 22,89% |
| Nei. Må ha det, bare måå ha det. |
|
53 | 63,86% |
| I ekte FP-tradisjon: Dustepoll |
|
11 | 13,25% |
| Deltakere: 83. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen | |||
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#61 |
|
i tåkeheimen
|
Sv: Tøymykner - bra eller dårligNå har vi en genial tørketrommel som jeg bruker til "alt", og dermed bruker jeg ikke tøymykner lenger. Inneklimaet blir ikke bra av å ha så mye vask hengende, og pga pollenallergi kan jeg ikke tørke ute. Før tørketrommelens tid brukte vi Comfort Parfymefri eller Neutral tøymykner, og var omtrent avhengige av det. Andre tøymyknere (de med parfyme) tåler verken jeg eller ungene. |
|
|
|
|
|
#62 |
|
Introvert textrovert
|
Sv: Tøymykner - bra eller dårligJeg hater parfymert tøymykner og bruker det ikke! Ikke Neutral heller.
__________________
Guttene 02 og 05. On n'aime que ce qu'on ne possède pas tout entier. |
|
|
|
|
|
#63 |
|
Gullfisk
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Bøgda
Innlegg: 9.510
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Tøymykner - bra eller dårligVel, jeg bruker nesten utelukkende dongeribukser med stretch, og har fått beskjed fra flere hold om at disse ikke skal vaskes med tøymykner da de mister fasongen og strekken fortere.
__________________
"Dewey var en fin fyr." (sitat: David Massey, HiO) Enhjørning og gutta: 02.09.69, 11.01.05 og 27.08.09
|
|
|
|
|
|
#64 |
|
ctrl+z
|
Sv: Tøymykner - bra eller dårligFor meg er tøymykner noe herk, med eller uten parfyme. Allergikeren min tåler det ikke. Hva slags effekt det har på klærne trenger jeg derfor ikke å bry meg om.
__________________
It takes a forum to raise a child |
|
|
|
![]() |
|
|