Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Trille/understell til maxi cosi bilstol

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-01-09, 18:48   #1
Katta
maler
 
Katta sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.283
Blogginnlegg: 92
Katta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Trille/understell til maxi cosi bilstol

Er det zappen som fungerer best til dette? Eller er den litt pinglete og spe? Jeg har plutselig fått for meg at det kan være en god ide å ha noe å feste bilstolen på når man skal en liten tur ut av bilen.

Katta er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 27-01-09, 18:55   #2
Fibi
Prematurmamma
 
Fibi sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Hvor: Sanniss, Rogaland
Innlegg: 14.671
Blogginnlegg: 11
Fibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: trille/understell til maxi cosi bilstol

Zapp er supert til slik bruk. Vi har hatt zappen liggende i bilen hele tiden, slik at det bare har vært å slå den opp, og klikke på bilstolen. Fungerer ypperlig på lørdagshandel. "Hempen" bak på stolen fungerer også fint til å henge handleposer på, for man kan legge vekten av posene under stolen på understellet. Helt genialt. Jeg hadde den med på shoppingtur til Newcastle, og ble imponert over hvor mye den vognen egentlig tålte.

Vi har nå nettopp tatt på trekket igjen, til mannens store glede. Han trodde nemlig jeg hadde brukt nesten to tusen på bare et understell.

__________________
Jente 03 - Gutt 08 - Gutt 14 (uke 24+6)

Podcaster for Kjerringrådet - Helt uten filter (@Kjerringraadet)

Fibi er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 27-01-09, 19:32   #3
Stikka
...
 
Stikka sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.284
Stikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelenStikka er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: trille/understell til maxi cosi bilstol

Zappen er genial med bilstol. Jeg har hatt med det som eneste vogn til minsten på shoppingtur til London. Utrolig hvor mye man kan henge på og rundt bilstolen. Til slutt måtte minsten sitte i meitai.

Ellers så lå zappen alltid i bilen og den var alltid med på ferier hvor bilstolen var med også. Vi byttet ikke til større bilstol før vi strengt tatt måtte. Ville drøye zappmuligheten lengst mulig.

Vi brukte også Bugaboo og Xplory med bilstol. Xplory er vel den som er kulest med bilstol, siden ungen kommer så høyt opp. Men kanskje litt dyrt hvis man kun skal bruke den til bilstolen.

__________________
-------------------------------------------------------------
Hard work has a future payoff. Laziness pays off NOW
Stikka er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 30-01-09, 11:12   #4
Snuppa
Lengter etter sola
 
Snuppa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 4.590
Snuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt likt
Standard

Sv: trille/understell til maxi cosi bilstol

Genial med bilstol. Det er derfor jeg har beholdt vår så lenge. Vurderte et øyeblikk å selge den, men tror jeg har ombestemt meg.

__________________
-03 -06 -09
Snuppa er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no