Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Mistrivsel i bilstolen

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-01-09, 12:33   #1
Dali
Glad
 
Dali sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 5.064
Blogginnlegg: 33
Dali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelenDali er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Mistrivsel i bilstolen

Vi har en HTS Besafe bakovervendt bilstol til treåringen. Etter at hun fikk en lillesøster måtte vi flytte stolen bak førersetet. Dette gjør at stolen er litt mer oppreist enn tidligere, siden sjåføren må ha sin nødvendige benplass. Nå klager hun over at hun får vondt i magen og/eller ryggen når hun sitter i stolen sin. Usikker på om det er reelt, eller om hun bare har blitt litt for godt vant av å sitte forovervendt de gangene far leverer i barnehagen? Det går greit på de korte turene vi har nå om dagen, men ser for meg at ferien kan bli et mareritt om hun skal klage over vondt både her og der hele turen.

Tips? Må vi kjøpe ny stol? Kan vi kanskje koble ut airbagen og sette henne i forsetet på lengre turer? Vi kjører en Nissan Primera stasjonsvogn, om det skulle ha noe å si.

__________________
Eldsteturbo 06, lilleturbo 08, og sisteturbo september 11.
Dali er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 29-01-09, 23:57   #2
Dronningen
Pauset
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 12.595
Dronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Mistrivsel i bilstolen

De kan ikke bytte plass, eller ha babystol i midten? Vi hadde samme stol bak pasasjersetet foran og basen til babyen i midten bak.

Dronningen er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no