|
|||||||
| Mørkerommet Fotoforum. For diskusjon av kamera, utstyr og teknikker. Hvordan ta bedre bilder, og riktig etterbehandling. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#1 |
|
Princess Skids and Scars
|
PhotoshopJeg er photoshopnovise og skjønner ingen ting. Jeg har lastet ned programmet, men jeg finner ikke noe særlig med redigeringsmuligheter. Eneste jeg finner er "auto color", "auto levels", "auto contrast" og "sharpen". Er dette all the buzz? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
lurer
Medlem siden: Mar 2008
Hvor: Her og der
Innlegg: 3.842
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: PhotoshopHvilken versjon har du?
__________________
Tre fininger : 07 - 09 - 11
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Off the map.
|
Sv: PhotoshopPhotoshop er MYE mer enn det, men det er ikke så 'opp i dagen' som i mange andre program. Det er beregnet til bruk av profesjonelle, for deg og meg finnes det f.eks. Photoshop Elements som har flere hurtigkommandoer eller Paint Shop Pro fra Corel.
__________________
røverunger 03 og 08 |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Frafallen
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 5.288
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: PhotoshopGoogle 'Photoshop tutorials for beginners', så kan du velge og vrake.
__________________
You can't trust girls. When I get a girlfriend I am not going to tell her where I live or work. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
maler
|
Sv: PhotoshopPhotoshop må du lære deg hvis du vil bruke det. Det er ikke opp i dagen hvordan alt gjøres, selv om jeg synes det er et veldig greit program og har brukt det i mange år. Og hver gang jeg får ny versjon blir jeg litt småforvirret fordi de har flyttet de funksjonene jeg bruker mest.
__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012 |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Princess Skids and Scars
|
Sv: Photoshop
|
|
|
|
![]() |
|
|