|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#121 |
|
Gal kattedame
|
Sv: Når drar dere på McDonalds/BurgerKingHvor langt vi vil kjøre ?
__________________
En, to, tre, fire What you give is what you get in return. |
|
|
|
|
|
#122 |
|
Trademark: Imperfection
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 11.055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Når drar dere på McDonalds/BurgerKingHvis vi er skikkelig sulten, og er i nærheten, og tanken på å lage middag er uholdbar. Et par tre ganger i året.
__________________
Jeg skulle ønske jeg led av "flink pike syndrom" Tre stk! |
|
|
|
|
|
#123 |
|
tankefull
|
Sv: Når drar dere på McDonalds/BurgerKingNår vi er på bytur, og har med mellomste som er skrekkelig kresen i matveien. Pommesfrites og kyllingnuggets går som regel ned. Dette skjer dog sjelden. Kanskje 2-3 ganger i året. |
|
|
|
|
|
#124 |
|
anglofil
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.589
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Når drar dere på McDonalds/BurgerKingKan ikke fordra Mc Donalds men Burger King spier jeg sikkert 4-5 ganger i året. Ingenting slår en svær BK burger med bacon og ost til frokost "dagen derpå", beste kur mot hangover.
__________________
"Try Again, Fail Again, Fail Better" (Samuel Beckett) |
|
|
|
![]() |
|
|