|
Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
![]() |
#1 |
Bør lage seg en tittel selv
|
![]() Trekke tilbake en venneinvitasjon i facebookOps, fikk litt kalde føtter her. Jeg søkte opp hvilke av mine kontakter i mailadresselisten min som er på facebook og inviterte dem til å bli mine venner. Men så angrer jeg på en av invitasjonene. Kan jeg trekke den tilbake før vedkommende ser den?! |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Like blid!
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 4.985
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Trekke tilbake en venneinvitasjon i facebookVet ikke om det går, men du kan blokkere den det gjelder. Mener det er under privacy.
__________________
Damned if you do, damned if you don't.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Protonterapeut
|
![]() Sv: Trekke tilbake en venneinvitasjon i facebookJeg tror ikke du kan trekke den tilbake, men du kan velge at vedkommende kun skal se din begrensete profil - og det stiller du inn under privacy øverst til høyre.
__________________
“Though she be but little, she is fierce!” - Shakespeare |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
lissom sjarmør
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 1.912
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Trekke tilbake en venneinvitasjon i facebookHadde det samme problemet som deg, var litt for kjapp med en invitasjon, men klarte ikke å trekke den tilbake. Så nå er vi venner, og jeg vet ikke om jeg tør å trykke "remove friend". Det virker litt for brutalt. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|