|
|||||||
| Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#1 |
|
Hertuginne
|
Lensmanns tips til russejenterJeg trodde vi var kommet lenger enn det her, lensmann i Gjesdal går ut og gir "råd" til russejenter for hvordan de skal oppføre seg i russetida for å ikke bli voldtatt.
__________________
Å dra nytte av gode råd krever større visdom enn å gi dem. John Churton Collins |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Librocubicularist
|
Sv: Lensmanns tips til russejenterDet der er så drøyt. Og at Kongeparken sitt rykte er viktigare enn å forebygge voldtekt.
__________________
People who wonder whether the glass is half empty or half full miss the point.
The glass is refillable. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Eppur si muove.
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.904
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Lensmanns tips til russejenter
__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye. 2008 - 2011 - 2013 |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Halloen!
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Lensmanns tips til russejenterSelvsagt er det ikke først og fremst jenters ansvar å forhindre voldtekt, men det er ikke kjempedumt å nevne at det kan være smart å holde promillen på et anstendig nivå på et russetreff, altså. Det gjelder selvsagt både for gutter og jenter, men dessverre for jentene har de en ekstra ting å passe på. |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Hertuginne
|
Sv: Lensmanns tips til russejenterMen det er noe de fleste jenter vet, og har blitt fortalt utallige ganger, Rine.
__________________
Å dra nytte av gode råd krever større visdom enn å gi dem. John Churton Collins |
|
|
|
![]() |
|
|